Lubasz i Wspólnicy- Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

  • Data publikacji: Marzec 19, 2019
    • 42 631 94 44, Łódź, łódzkie, Poland

Lubasz i Wspólnicy jest łódzką kancelarią o ogólnopolskim zasięgu działania. Świadczymy kompleksowe doradztwo prawne dla biznesu, dostarczamy rozwiązania prawne gwarantujące bezpieczeństwo i skuteczność działania w obrocie gospodarczym.

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców w tradycyjnych gałęziach prawa łączymy z otwartością na nowe wyzwania specjalizując się m.in. w prawie IT, w tym w e-commerce, prawie korporacyjnym, fuzjach i przejęciach dla małych i średnich przedsiębiorstw, prawie własności intelektualnej i zwalczania nieuczciwej konkurencji.

Współpracując z międzynarodową siecią kancelarii prawnych, podatkowych i biegłych rewidentów European Tax & Law (ETL) zrzeszającą prawników i doradców z wielu krajów UE, w tym Niemiec, Austrii, Hiszpanii, Francji, Włoch, Irlandii i innych, realizujemy cel zapewnienia naszym Klientom najbardziej kompleksowej i bieżącej obsługi prawnej i podatkowej w Polsce ale także w innych państwach UE, RPA i Chinach.Ulica i numer lokalu: Żwirki 17
Numer telefonu: 42 631 94 44
Adres mailowy: info@lubasziwspolnicy.pl
Adres internetowy: www.lubasziwspolnicy.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Zostaw komenatrz (spam i obraźliwe wiadomości będą usuwane)

Tarocistka w Londynie