Kancelaria Adwokacka LEX Adwokat Magdalena Brzozowska

  • Data publikacji: Marzec 18, 2019
    • 89 534-92-72, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Poland

Kancelaria Adwokacka LEX w Olsztynie - kompleksowa i profesjonalna obsługa prawna Klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Rozwody. Alimenty. Spadki. Odszkodowania. Celem Kancelarii Adwokackiej LEX jest świadczenie usług prawnych na jak najwyższym poziomie ze szczególną dbałością o przedstawienie Klientowi jak najlepszego rozwiązania w przedstawionym nam problemie.


Naczelną zasadą Kancelarii Adwokackiej LEX jest troska o interesy Klienta, dyskrecja, solidność oraz świadczenie prawniczych usług na najwyższym, profesjonalnym poziomie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego Klienta.


Kompleksowa obsługa prawna prowadzona przez Kancelarię Adwokacką LEX obejmuje pełen zakres prawa i realizowana jest poprzez: Udzielanie porad, opinii i wyjaśnień w sprawach dotyczących stosowania obowiązujących przepisów prawnych; Opracowywanie i opiniowanie umów lub ich projektów oraz innych aktów prawnych wywołujących skutki prawne; Uczestnictwo w negocjacjach przed umownych oraz podczas realizacji kontraktów między stronami; Postępowanie polubowne przedsądowe i przed egzekucyjne przy dochodzeniu roszczeń majątkowych i niemajątkowych; Zastępstwo procesowe w postępowaniu przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz innymi organami orzekającymi;Ulica i numer lokalu: Samulowskiego 6/1A
Numer telefonu: 89 534-92-72
Adres mailowy: kancelaria@lex.olsztyn.pl
Adres internetowy: www.lex.olsztyn.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Zostaw komenatrz (spam i obraźliwe wiadomości będą usuwane)

Tarocistka w Londynie